FB

Kariéra

Automechanik

Hledáme nového kolegu do našeho malého týmu pro opravy osobních automobilů a lehkých dodávek.
Forma brigády, stálé práce i zakázkové formy spolupráce.

Je možná i dlouhodobá spolupráce s autoservisem či dílnou v okolí Hostivice (Jeneč) formou outsourcingu níže uvedených prací.

Pracovní náplň:

testovací jízdy, diagnostika, menší a střední opravy na osobních vozech (zejména VW a Volvo), práce v pneuservisu (jen pro potřebu firmy).

Požadujeme:
  • ochotu, pracovitost, samostatnost
  • šikovné ruce a technické základy – ideálně automechanik/autotronik
  • poctivost a svědomitost, pozitivní myšlení
  • podmínkou ŘP sk.B (sk.C výhodou), aktivní řidič
  • zkušenost s opravami CNG vozidel velkou výhodou, ale není to podmínkou
Nabízíme:
  • příjemné a přátelské prostředí, malý kolektiv ve firmě rodinného charakteru
  • nadstandardní ohodnocení závislé na výkonu
  • flexibilní nastavení pracovní doby dle dohody
  • řada firemních benefitů, např. časově neomezená dovolená nebo možnost vozu pro soukromé účely

Místo práce: Hostivice u Prahy, Jeneč