FB

Kariéra

Recepční (office & sales assistant)

Hledáme novou kolegyni/kolegu do našeho malého týmu na částečný pracovní úvazek, která by se střídala se stávající kolegyní. Ideální pro studentku či maminku na mateřské.

Pracovní náplň:

administrativní práce, vedení recepce, komunikace se zákazníky a s dodavateli,  podpora prodeje a vedení agendy obchodních případů;

Požadujeme:
  • zkušenost s komunikací s lidmi nebo s obchodem,  příjemné a milé vystupování,
  • ochotu, pracovitost, aktivní přístup k řešení problémů, logické uvažování,
  • min. střední vzdělání s maturitou, ideálně ekonomický nebo obchodní směr,
  • min. základy AJ
  • podmínkou ŘP sk.B, aktivní řidič
Nabízíme:
  • příjemné a přátelské prostředí, malý kolektiv ve firmě rodinného charakteru
  • nadstandardní ohodnocení závislé na výkonu
  • flexibilní nastavení pracovní doby dle dohody

Místo práce: Hostivice u Prahy