Administrativní výpomoc

Hledáme novou usměvavou kolegyni/ studentku do našeho malého týmu na administrativní výpomoc pro recepci/ back office.

Forma brigády nebo zakázkové formy spolupráce.

  • Pracovní náplň

administrativní výpomoc back office a recepce
veškeré úkony spojené s přípravou smluvní dokumentace pro klienty
skenování, zakládání dokumentů
obsluha PC, kopírky atd.
vyplňování formulářů archivace
záskoky v době dovolených

  • Vhodné zejm. pro studentky formou sdílené pozice

  • Požadujeme:

ochotu, pracovitost
schopnost práce v týmu a milé vystupování
hbitost při psaní na PC
poctivost a svědomitost
pozitivní myšlení

ideálně základy techniky administrativy, SŠ ekonomického směru (není ale podmínkou)

  • Nabízíme:

příjemné a přátelské prostředí

malý kolektiv ve firmě rodinného charakteru

nadstandardní ohodnocení závislé na výkonu
flexibilní nastavení pracovní doby dle dohody

nekuřácké pracoviště

řadu firemních benefitů

  • Místo práce: Hostivice u Prahy, nástup možný ihned