Volné pozice

Autoelektrikář / diagnostik/ opravář CNG systémů

Hledáme nového kolegu do našeho malého týmu pro opravy osobních automobilů a lehkých dodávek. Forma brigády, stálé práce i zakázkové formy spolupráce.

  • Pracovní náplň:
    autodiagnostika (Delphi, VAG) a opravy osobních vozů (zejména VW a Volvo), opravy elektrických součástí vozidel a opravy CNG systémů (elektromag.ventily, vstřiky, reduktory apod.)

  • Požadujeme:
    ochotu, pracovitost, samostatnost, schopnost učit se nové věci a rozšiřovat své dovednosti
    šikovné ruce a technické základy – ideálně elektrikář/ autotronik
    poctivost a svědomitost, pozitivní myšlení
    podmínkou ŘP sk.B (sk.C výhodou), aktivní řidič
    zkušenost s opravami CNG vozidel jsou velkou výhodou, ale ne podmínkou; podmínkou je ochota a schopnost naučit se postupně CNG systémy opravovat.

  • Nabízíme:
    příjemné a přátelské prostředí, malý kolektiv ve firmě rodinného charakteru
    nadstandardní ohodnocení závislé na výkonu a schopnostech
    flexibilní nastavení pracovní doby dle dohody
    řada firemních benefitů, např. časově neomezená dovolená, služební telefon; možnost auta i pro soukromé účely, možnost bezplatného ubytování

  • Místo práce: Hostivice u Prahy, Jeneč