Volné pozice

Automechanik

Hledáme nového kolegu do našeho malého týmu pro opravy osobních automobilů a lehkých dodávek.

Forma brigády, stálé práce i zakázkové formy spolupráce.

  • Pracovní náplň:
    menší a střední opravy na osobních vozech (zejména VW a Volvo), práce v pneuservisu (jen pro potřebu firmy), popř. testovací jízdy a diagnostika závad

  • Požadujeme:
    ochotu, pracovitost, samostatnost
    šikovné ruce a technické základy – ideálně automechanik/autotronik
    poctivost a svědomitost, pozitivní myšlení
    podmínkou ŘP sk.B (sk.C výhodou), aktivní řidič
    zkušenost s opravami CNG vozidel velkou výhodou, ale není to podmínkou

  • Nabízíme:
    příjemné a přátelské prostředí, nově vybavená autodílna, malý kolektiv ve firmě rodinného charakteru
    nadstandardní ohodnocení závislé na výkonu
    flexibilní nastavení pracovní doby dle dohody
    řada firemních benefitů, např. časově neomezená dovolená nebo možnost vozu pro soukromé účely, hrazené ubytování apod., individuální dohoda je samozřejmostí
  • Místo práce: Hostivice u Prahy, Jeneč