Volné pozice

Automechanik

Hledáme nového kolegu do našeho autoservisu pro opravy osobních automobilů a lehkých dodávek.

Forma stálé práce i zakázkové formy spolupráce.

  • Pracovní náplň:
    údržba motorových vozidel; menší, střední i rozsáhlé opravy (zejména koncern VW, Subaru, Volvo, Opel, Mercedes), práce v pneuservisu, testovací jízdy, diagnostika a další

  • Požadujeme:
    - spolehlivost, pracovitost, samostatnost a ochotu
    - šikovné ruce a technickou zdatnost – SŠ nebo SOU obor automechanik/autotronik výhodou
    - poctivost a svědomitost, pozitivní myšlení
    - ochota dále se vzdělávat a profesně růst

  • Nabízíme:
    - příjemné a přátelské prostředí, nově vybavená autodílna, malý kolektiv firmě rodinného charakteru
    - nadstandardní ohodnocení závislé na výkonu
    - flexibilní nastavení pracovní doby dle dohody
    - řadu firemních benefitů, např. časově neomezená dovolená, po zapracování možnost služebního vozu pro soukromé účely, mobilní telefon, kafeterie na pracovišti
  • Individuální dohoda je samozřejmostí
  • SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST I PRO ABSOLVENTY PRO ZÍSKÁNÍ ZKUŠENOSTÍ A NASTARTOVÁNÍ ÚSPĚŠNÉ KARIÉRY
  • Místo práce: Hostivice u Prahy, Jeneč