Aukce ve Švédsku

Aukce ve Švédsku

Aukce ve Švédsku

Nabízíme vybraná vozidla z dražeb na švédském trhu. Všechna auta jsou pečlivě otestovaná a popsaná včetně výbavy, technického stavu, případných kosmetických nedstatků nebo případného poškození.

Jak funguje možnost vydražit si auto ve Švédsku?

Vybrali jste si vozidlo v aukci z naší nabídky?

Máte jasnou představu, za jakou cenu byste ho rádi koupili?

Zajímá Vás jak to funguje?

Krok 1

Na webu EUROCNG.cz v sekci AUKCE vyberete vozidlo. Cena vozu udáváná na webu je pouze orientační a odhadovaná, reálná cena může být nižší, ale samozřejmě i vyšší, pokud bude o vůz velký zájem.

Krok 2

Odpovíte přes odpovědní formulář u vozidla, nabídnete Vaši nejvyšší konečnou cenu, za kterou jste ochotni auto koupit (Cena je vždy kompletní včetně DPH, dopravy do ČR, vyřízení formalit a vyčištění).

Pokud auto již nemá tovární záruku, tak cena vždy obsahuje také záruku Defend na 1rok/20.000km v nejvyšším možném krytí.

Zákazník má možnost dokoupit záruku DEFEND na delší období, max 3 roky/neomezený nájezd km.

Nabídku rozšířené záruky na konkrétní vůz pošleme na vyžádání.

Krok 3

Složíte dražební jistinu 5.000 Kč na náš firemní účet; variabilním symbolem je 5 posledních znaků z VIN draženého vozu.

Firemní účet EUROCNG s.r.o. – FIO banka 

2200904820 / 2010

Krok 4a

Pokud se auto do nabízené ceny vydraží, budeme Vás kontaktovat a pošleme zálohovou fakturu na 30% ceny vozu. Tato záloha má splatnost 1 den(!). Jakmile přijde záloha na účet, auto kupujeme a plánujeme dopravu do Prahy.
V případě, že nebude zaplacena zálohová faktura, jsme nuceni dražbu stornovat a použít dražební jistinu k zaplacení storno poplatku. Je tedy nutné mít 30% k dispozici na účtu ještě před podáním Vaší nabídky.

Krok 4b

Pokud se auto do nabízené ceny nevydraží, pošleme Vám dražební jistinu zpět na Váš účet, neplatíte žádné poplatky. Můžete si ji u nás také nechat a nabídnout cenu na jiné dražené auto.


Další informace:

Dodání do Prahy trvá cca 14 dnů.

V Praze auto projde naší kontrolou, dále pak STK, je vyčištěno a po doplatku ceny předáno majiteli. 

Aktuálně dražená auta najdete zde: AUKCE