Dovoz na objednávku

Dovoz na objednávku auta ze Švédska

Dovoz na objednávku auta ze Švédska

Zabýváme se zakázkovým dovozem automobilů ze Švédska a to i s jiným pohonem než CNG. Specializujeme se zejména na nové a zánovní vozy Subaru, Mitsubishi a Volvo, ale umíme uspokojit poptávku i po jiných značkách.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte přes poptávkový formulář.

Jaký je postup při dovozu na objednávku?

1. Vyberete si automobil z naší nabídky na internetu nebo poptáte přímo

Základní nabídka je na našich webových stránkách. Pokud máte zájem o auto, které přímo neinzerujeme, použijte prosím náš poptávkový formulář. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin.

2. Pošleme Vám detailní specifikaci vozu
VIN kód, přesné údaje o motorizaci, výbavě a stavu. V případě vážného zájmu auto fyzicky prověříme ve Švédsku a dofotíme případná poškození či vady laku nebo interieru. Prověříme servisní historii vozu, možnost odpočtu DPH a další informace.

3.  Objednávka
Jakmile se pro dovoz rozhodnete, probereme možnosti financování, podepíšeme dovozovou/ kupní smlouvu a vystavíme zálohovou fakturu na 10% ceny automobilu. V případě, že nechcete platit celou cenu převodem a rozhodnete se pro využití našich finančních služeb, záloha se rovná akontaci.

4.  Dovoz vozu
Po uhrazení zálohy auto ihned vykoupíme a zařídíme bezpečný převoz na kamionu do Prahy, s veškerým potřebným pojištěním.

Služby v ceně vozu:

Provedeme dovozovou STK a emisní kontrolu, technickou předprodejní kontrolu. Auto projde důkladným vyčištěním a pokud je to potřeba, zajistíme pravidelný servis s výměnou oleje. Záruka na poruchy DEFEND v nejširším možném programu krytí je v ceně na 1 rok/ 10000 km pro všechny vozy, které již nemají záruku tovární.


5.  Další služby
Nabízíme kompletní servis při nákupu vozidla - sjednání výhodného financování, pojištění (povinného, havarijního i GAP), prodloužené záruky DEFEND a řadu dalších služeb.

Na přání můžeme zajistit i registraci a předávat auto na českých registračních značkách (cena služby 2.500,- vč.DPH), jinak je vůz opatřen zelenou dočasnou manipulační značkou s platností 10 pracovních dní.

Pro vývoz do jiné země EU zajistíme českou exportní registraci (cena služby 3.500,- bez DPH včetně základního pojištění na 14 dní).

6. Předání vozu
Po Vaší fyzické kontrole (možná je i on-line videokonference) a po doplacení vozu je domluven termín předání u nás na showroomu v Hostivici u Prahy, popř. závoz na Vámi určené místo (sazba 12,-Kč/1 km).