Dovoz na objednávku

Dovoz na objednávku auta ze Švédska

Dovoz na objednávku auta ze Švédska

Zabýváme se také zakázkovým dovozem automobilů ze Švédska a to i na jiný pohon, než CNG. Specializujeme se zejména na zánovní vozy Volvo, ale umíme uspokojit poptávku i na jiné značky.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte přes poptávkový formulář.

Jaký je postup při dovozu na objednávku?

1. Vyberete si automobil z naší nabídky na internetu nebo poptáte přímo

Základní nabídka je na našich webových stránkách. Pokud máte zájem o auto, které přímo neinzerujeme, použíijte prosím náš poptávkový formulář. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin.

2. Pošleme Vám detailní specifikaci vozu
VIN kód, přesné údaje o motorizaci, výbavě a stavu. V případě vážného zájmu auto fyzicky prověříme ve Švédsku a dofotíme případná poškození či vady laku nebo interieru. Prověříme servisní historii vozu, možnost odpočtu DPH a další informace.

4. Objedávka
Jakmile se pro dovoz rozhodnete, probereme možnosti financování, podepíšeme dovozovou/ kupní smlouvu a vystavíme zálohovou fakturu na 10%-50% ceny automobilu (záleží na typu dováženého auta a způsobu financování). V případě, že se rozhodnete pro financování přes naši společnost, záloha se rovná akontaci.

5. Dovoz vozu
Po uhrazení zálohy auto ihned vykoupíme a zařídíme bezpečný a pojištěný převoz na kamionu do Prahy.

6. Předprodejní služby
Nabízíme komplexní servis při nákupu vozidla - sjednání výhodného financování, pojištění (poviného, havarijního i GAP), prodlouženou záruku Defend.

Služby v ceně vozu:

Provedeme dovozovou STK a emisní kontrolu, technickou předprodejní kontrolu. Auto projde důkladným vyčištěním a pokud je to potřeba, zajistíme pravidelný servis s výměnou oleje. Záruka na poruchy DEFEND v nejširším možném programu krytí je v ceně na 1 rok/ 20000 km pro všechny vozy, které již nemají tovární záruku.

Na přání můžeme zajistit i registraci a předávat auto na CZ značkách (cena služby 2500,-), jinak je vůz opatřen zelenou dočasnou značkou s platností 10 pracovních dní.

7. Předání vozu
Po Vaší fyzické kontrole a po doplacení vozu je domluven termín předání u nás na showroomu v Praze-Hostivice.