Záruka a služby

GardX – Ochrana a konzervace laku a interiéru vozidla

GardX – Ochrana a konzervace laku a interiéru vozidla

EUROCNG nabízí systém ochrany vozidla VPS – GardX pro všechny námi nabízené vozy za zvýhodněnou individuální cenu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Představme si všechny možné každodenní útoky, kterým musí v dnešní době odolávat vnější lak a interiér našeho auta. Posypová sůl, saponáty, míza stromů, kyselý déšť, vrstvy dopravních nečistot, silné sluneční UV paprsky a také naše děti a domácí mazlíčci mají určitě svůj podíl.

Můžeme se sice těšit, že výrobci automobilů nyní podle pokynů vládních nařízení používají vodou ředitelné barvy, které jsou přívětivé a bezpečné pro životní prostředí, ale na druhou stranu jsou tyto barvy daleko více náchylné k vyblednutí a oxidaci.

A tak škodliviny, které jsme vyjmenovali výše, neustále ohrožují krásu našeho auta. Aby k tomu nedocházelo a aby vozidlo vypadalo stále jako nové, potřebuje ochranu.

Systém ochrany vozidla VPS reprezentuje tři důležitá slova pro každého majitele automobilu: VOZIDLO – PÉČE – SPOKOJENOST. Za nimi se skrývá několik ochranných a bezpečnostních přípravků, z nichž některé jsou na vozidlo profesionálně aplikovány dealerem a další si klient odnáší domů pro následnou samostatnou údržbu.

Z čeho se VPS od GardX skládá a proč je skvělý pro naše auto?

 

DVOUFÁZOVÁ OCHRANA LAKU A OCHRANA INTERIÉRU včetně PROFESIONÁLNÍ APLIKACE

Revoluční dvoufázový ochranný systém vnějšího laku nejprve vyčistí, druhá složka poté lak zakonzervuje a vytvoří trvalou ochranou vrstvu.

Fáze 1
Přípravná fáze, která pomocí nanotechnologie penetruje do pórů laku a chystá ho pro utěsnění ve Fázi 2.

Fáze 2
Trvale se váže k Fázi 1 a vytváří vysoce lesklou ochrannou vrstvu na laku vozidla, něco jako druhou kůži, která odolává útokům škodlivého vnějšího prostředí.
Jakmile je dvoufázový systém aplikován, chrání lak před účinky UV záření, kyselých dešťů, posypové soli a dodává laku lesklý povrch, který si zachovává svůj vzhled po každém umytí. Pokud budete vozidlo následně ošetřovat konzervačním prostředkem Konzervátor, nebudete muset Váš automobil leštit po dobu trvání záruky.

Ochrana interiéru vozidla
Ochrana látkového interiéru proti skvrnám GardX obaluje každé jednotlivé vlákno látky neviditelnou bariérou, která ho chrání proti rozlitým tekutinám, špíně, mastnotě, oleji a dalším nečistotám. Rozlité tekutiny buď přímo projdou tkaninou bez zanechání skvrn nebo kapky zůstanou na povrchu a vy je jednoduše setřete hadříkem nebo vysajete.
Pokud máte kožený interiér, exkluzivní přípravek na ošetření kůže GardX Vám ho pomáhá chránit proti skvrnám, nečistotám a rozlitým tekutinám a zároveň kůži udržuje hebkou a pružnou, jako by byla nová.


Na funkčnost VPS přípravků, které byly na vozidlo profesionálně aplikovány dealerem, je poskytována garance na vnější lak vozidla a látkový nebo kožený interiér.

Dle všeobecných podmínek garance na vnější lak a interiér.

 

ZÁKAZNICKÝ BALÍČEK PRO DOMÁCÍ POUŽITÍ
Dodatečná údržba laku vozidla – šampon s voskem a konzervátor
Jsou vyvinuty tak, aby regenerovaly a udržovaly ochranný systém od GardX ve špičkových podmínkách. Šampon s voskem zbavuje vozidlo nečistot a ošetřuje, konzervátor obnovuje ochranu laku a navazuje se na strukturu laku tak, že kapky vody po laku stékají.

Vnější ochrana skla
Vytváří mnohem bezpečnější podmínky pro řízení vozidla. Čelní sklo ošetříme přípravkem, který odpuzuje déšť a způsobuje, že kapky jsou aerodynamicky vytlačovány ze skla ven. Oblast vidění se dramaticky zlepší, protože se na skle nedrží déšť, sníh, námraza, sůl, špína ani hmyz. Tato ochrana skla je vhodná pro všechny skleněné povrchy.


Odstraňovač ptačího trusu
Odstraňovač ptačího trusu změkčuje a neutralizuje trus a umožňuje jeho snadné a rychlé odstranění. Zároveň také obnoví ochranu postižené oblasti. Doporučujeme, abyste odstraňovač ptačího trusu měli v autě neustále při sobě připravený k použití.