EUROCNG zavádí nezávislou kontrolu stavu vozů před prodejem

EUROCNG zavádí nezávislou kontrolu stavu vozů před prodejem

KONEC OBAVÁM O TECHNICKÝ STAV KUPOVANÉHO AUTA

Při nákupu ojetého vozu v ČR je běžné, že dopředu nedostanete úplnou informaci o technickém stavu. K vybranému prodejci to máte daleko a když dorazíte k autu, čeká vás nejedno překvapení: brzdové destičky i kotouče na hranici použitelnosti, neoriginální lakování dílů, vůle v podvozku, v horším případě i zjevné závady mechanických a elektrických součástí, atd. atd.

Z tohoto důvodu si velká část lidí najímá služby nezávislých automechaniků a specialistů, kteří pomohou identifikovat, v jakém stavu je auto a také eventuální závady a poruchy, které by v budoucnu znamenaly další náklady.

My jsme se rozhodli, že půjdeme úplně jinou cestou a ušetříme váš čas a peníze.

KONEC OBAVÁM O TECHNICKÝ STAV KUPOVANÉHO AUTA


Počínaje druhou polovinou roku 2018 postupně všechny naše vozy prochází nejenom naší důkladnou kontrolou, ale po výkupu a příjezdu do ČR i nezávislou kontrolou renomovaného specialisty na asistenci a kontrolu vozů před koupí, panem Michalem Rážem – www.vyber-auta.eu.

Protokol z provedeného testu bude k dispozici u každého našeho auta u nás na showroomu a na požádání Vám ho pošleme i předem tak, abyste podrobné informace o technickém stavu vozu měli ještě dříve, než se rozhodnete k nám přijet.

Je to revoluční přístup v oboru obchodu s ojetými vozidly obecně a pevně věříme, že tento krok pomůže vám, zákazníkům, v rozhodování, kde si pořídit svůj nový vůz na CNG 

Řekněte si o protokol z nezávislé kontroly k vybranému vozu!


Zavolejte, napište či odešlete odpovědní formulář z našeho webu a obratem se vám ozveme.