Jsou před námi Dny Otevřených Dveří! Na co se můžete těšit?

Jsou před námi Dny Otevřených Dveří! Na co se můžete těšit?

Ve dnech 19.4.-20.4. 2024 se uskuteční historicky první ročník Dnů Otevřených Dveří! Součástí programu budou testovací jízdy nejnovějšího modelu Subaru Outback, skladových vozidel Subaru Forester, Volkswagen Caddy nebo čistě elektrického Nissanu Leaf. Těšit se můžete i na výprodej použitého autopříslušenství, ukázku showroomových vozidel, občerstvení či fotokoutek.

Je libo projížďka nejnovějším Outbackem?

To nejvíc, co vlajková loď automobilky Subaru nabízí, je nyní k dispozici během Dnů Otevřených dveří (dále jen DOD). Náš předváděcí vůz vám bude plně k dispozici ke zkoušce - a bude to opravdu jízda! Nejvyšší stupeň výbavyTouring nabízí nejpestřejší paletu komfortních prvků v čele s elegantním koženým čalouněním Nappa. Po celou dobu vám budou v případě jakýchkoliv dotazů k dispozici členové našeho týmu.

Mazda CX-60, Audi A5 nebo Seat Leon jako zástupce plynové mobility

Těšit se můžete i na přehlídku skladových vozidel! Na showroomu na vás bude čekat například nejnovější Mazda CX-60, sportovně laděná Audi A5 nebo koncernový zástupce s pohonem na stlačený zemní plyn CNG, o které je díky ekonomické výhodnosti čím dál tím větší zájem. Pro fanoušky čistě elektrických aut bude k mání cenově zvýhodněný Nissan Leaf.

Zavádíme pojem dubnový výprodej

Ačkoliv není nejběžnější čas pro slevové tornáda, my děláme vyjímku. Zbavujeme se skladových zásob použitého autopříslušenství a doplňků! K prodeji budou například sady letních i zimních kol pro VW, Subaru, Audi a jiné. Nabídka bude rozšířena i o plastové vany do kufru, autokoberečky, hagusy a další předměty. Platba bude možná pouze v hotovosti!

Označte nás ve svém příspěvku nebo příběhu a zapojte se do soutěže

Vedle přehlídkových vozů na showroomu bude připraven fotokoutek, ve kterém se budete moci vyfotit s již zmíněným, celosvětově nejprodávanějším kombi Subaru Outback. A pokud nás ve svém příspěvku nebo stories označíte, automaticky se zapojíte do soutěže o zajímavou cenu!

Ochutnávání dobrot ze Švédska a dětský koutek s malováním obličejů

Lákadlem bude bezpochyby i přítomnost vynikajícího občerstvení! Inspirací pro nás byly skandinávské showroomy - samozřejmostí budou párky v rohlíku, voda, kafe, ale i oblíbené švédské skořicové perníčky. Vaše ratolesti jistě zabaví dětský koutek a sobotní face-painting, tedy malování obličejů. Vítáni jsou tedy i ti nejmenší fanoušci automobilového světa!

Stručně: kdy a kde

DOD se konají 19.4. a 20.4. 2024, tedy v pátek (9:00-19:00) a sobotu (9:00-16:00) v areálu naší firmy EUROCNG v Hostivici u Prahy. Těšíme se na vás!