Přijďte navštívit stánek EUROCNG na výstavě i-Mobilita v Ostravě 14.3. - 16.3. 2019  SLEVY AŽ 100.000,- Kč   

Přijďte navštívit stánek EUROCNG na výstavě i-Mobilita v Ostravě 14.3. - 16.3. 2019  SLEVY AŽ 100.000,- Kč   

U příležitosti výstavy i-Mobilita bude probíhat slevová kampaň na vybrané skladové modely. Na výstavě samotné budeme mít dva vozy s extra výstavní slevou platnou pouze při složení zálohy na místě. V případě zájmu bude možné auta po skončení akce vyzkoušet a případně rovnou odebrat, bez nutnosti jezdit do Prahy. Jaké dva vozy budeme vystavovat, odhalíme až v Ostravě. Máte se na co těšit ;) Náš stánek bude umístěn v prvním patře. Těšíme se na vaši návštěvu!

i-Mobilita
14.3. - 16.3. 2019

Ostrava - Černá louka       
 

čtvrtek 10:00 - 17:00

pátek    10:00 - 17:00

sobota  10:00 - 16:00

 

O 21. století se hovoří jako o době informační, mobilní, plastové, ale také chytré a plné technologií, které radikálně mění náš život. Elektřina, vodík, plyn a mnohé další alternativní pohony změní způsob naší dopravy. Co vše nás v blízké budoucnosti čeká, Vám představíme na výstavě i-Mobilita plné chytrých aut, vychytávek a novinek nejen z oblasti dopravy. Na co se můžete těšit? Auta na plyn, bike-sharing, elektro-kola, elektro-koloběžky, elektromobily, hry, letadla, lodě, nabíjecí stanice, virtuální realita aj. Aktuální informace sledujte také na našem ​

 

Cílem veletrhu i-Mobilita je ukázat, jak chytře můžeme cestovat a zlepšovat tak kvalitu svého života. Na akci se budou prezentovat firmy, které nabízejí nejen čistou dopravu, ale možnosti, jak cestovat a bavit se s ohledem na životní prostředí. Budeme se věnovat novinkám a trendům v inteligentní dopravě, chytrému integrovanému cestování, které podporuje koncepci tzv. Smart Cities aplikované vyspělými městy po celé Evropě. 

 

Těšit se můžete na chill out zónu Leo Expressu, elektrokáry a elektrokola E-MOTION Parku Ostrava, otočný trenažér BESIP Teamu, dopravní novinky Dopravního podniku města Ostrava, Jaguar I-PACE, modely X a S elektroaut Tesla, Asociace elektromobilového průmyslu přiveze elektroauta Nissan, Nissan dodávku, Smart, Tweezy, Peugeot ION, WV UP, Kia Soul, Hyundai KONA, BMW I3, EUROCNG představí vozový park na plyn, také Vám bude představen projekt "RESOLVE", elektromotocykl REVX a mnoho dalšího.

 

Zástupci Vysoké školy báňské technické univerzity se představí projekty dvou fakult; Fakulta materiálově-technologická s projektem StudentCar a Fakulta strojní soutěží Formula student pro studenty VŠ, dále simulátorem řízení formule a leteckým simulátorem. Na místě pak představí samotnou závodní formuli VECTOR 04, která závodila minulý rok na soutěžích v Itálii a na mosteckém okruhu v ČR.