S novým webem slevy až 70.000,- na skladové vozy

S novým webem slevy až 70.000,- na skladové vozy

Na skladová auta jsme připravili bezkonkurenční akční slevy a splátky s 0% akontací a úrokem již od 4,9% p.a.

Vážení přátelé a příznivci CNG,

jistě jste si všimli, že náš web prošel razantní změnou. Naším cílem bylo vytvořit přehledné stránky, v kterých bude ještě jednodušší se orientovat a vybírat vozy z naší nabídky. 

Kromě nového, svěžího designu webu eurocng.cz jsme se zaměřili hlavně na možnosti filtrování aut. To bylo nutné vzhledem k stále rostoucímu počtu vozidel, které inzerujeme. Nyní je možné filtrovat podle různých kritérií, nejen podle značky jako na starých stránkách.

Důležité je rozlišení vozů, které jsou ihned k dodání a aut, která jsou v přípravě s označením těch, která je možné dovézt ze Švédska na zakázku.

V souvislosti s novým webem jsme se rozhodli, že zájemcům o ekonomické (a samozřejmě i ekologické) CNG auto připravíme významnou úsporu už při jeho pořízení.

TÉMĚŘ VŠECHNA NAŠE SKLADOVÁ AUTA JSOU NYNÍ S BEZKONKURENČNÍ AKČNÍ SLEVOU!

Ti z vás, kteří se rozhodnou využít možnosti splátek, mají nyní příležitost získat vůz s akčními úrokovými sazbami již od 4,9% p.a. To díky našim bankovním partnerům v době, kdy úroky začínají růst raketovým tempem. 

Zavolejte nebo napište přes webový odpovědní formulář a přijeďte vyzkoušet naše auta, která jezdí na CNG. Na palivo, které je u nás i v zahraničí čím dál více oblíbené! :)