EUROCNG s.r.o.

Společnost EUROCNG s.r.o. dováží osobní i lehká nákladní vozidla ze Švédska. Klade si za cíl podporovat rozvoj dopravy na zemní plyn a bioplyn v České republice a regionu střední Evropy.

Stlačený zemní plyn (CNG – compressed natural gas) jako palivo pro osobní vozy i nákladní a autobusovou dopravu je navýsost ekologickou, ekonomickou a v neposlední řadě i bezpečnou alternativou ke konvenčním fosilním palivům i elektřině.

BioCNG/ bioplyn/ syntetický metan jako nefosilní a plně obnovitelný zdroj energie je pak jeho ještě mnohem čistší verzí.

Všechna naše auta prodáváme se zárukou výrobce, popř. zárukou pro ojetá vozidla Defend na minimálně 12 měsíců nebo 20.000 km, vždy v nejširším možném krytí dle stáří a nájezdu vozidla. Od 1.1.2018 jsme jako první v ČR zárukou pokryli i všechny důležité CNG komponenty na vozech mladších 6ti let s nájezdem do 200.000 km, v současnosti pokrývá naše záruka i CNG součásti prakticky u všech prodávaných CNG aut.

Souběžně s prodejem skladových vozidel v Praze se také zabýváme zakázkovým dovozem automobilů ze Švédska a to i jiných druhů pohonů než CNG. Specializujeme se zejména na nové a zánovní vozy Subaru, Mitsubishi a Volvo, ale umíme uspokojit poptávku i po jiných značkách. 

Začátkem roku 2016 jsme otevřeli showroom v Hostivici u Prahy, kde nabízíme velký výběr osobních vozů i dodávek dovezených převážně ze Švédska.

Během roku 2018 jsme přešli na nezávislou kontrolu technického stavu našich vozů, kdy každé auto je prověřeno nezávislou autoritou a je mu vystaven protokol o skutečném stavu. Eventuální nutné opravy, které z této kontroly vyplynou, provádíme ještě před prodejem na vlastní náklady. Klient od nás vždy odjíždí s vozem, který nevyžaduje další investice a je plně připravený k provozu.

V roce 2019 jsme z důvodu velké poptávky po servisních činnostech otevřeli vlastní autoservis.

V roce 2020 jsme začali vyvíjet vlastní CNG systém pro originální CNG konverze modelů, které v současné době nenabízejí přímo automobilky. Mezi nejžádanějšími jsou např. Subaru Outback, Subaru Forester, Seat Tarraco a další SUV vozy s pohonem 4x4.

Podívejte se k nám z pohodlí vašeho domova, stačí kliknout na Virtuální prohlídku showroomu.