EUROCNG s.r.o.

Společnost EUROCNG si klade za cíl podporovat rozvoj dopravy na zemní plyn a bioplyn v České republice a regionu střední Evropy.

Stlačený zemní plyn (CNG – compressed natural gas) jako palivo pro osobní vozy i nákladní a autobusovou dopravu je navýsost ekologickou, ekonomickou a v neposlední řadě i bezpečnou alternativou ke konvenčním fosilním palivům i elektřině.

BioCNG/ bioplyn/ syntetický metan jako nefosilní a plně obnovitelný zdroj energie je pak jeho ještě mnohem čistší verzí.

Všechna naše auta prodáváme se zárukou pro ojetá vozidla Defend na minimálně 12 měsíců nebo 10.000 km, vždy v nejširším možném krytí dle stáří a nájezdu vozidla. Od 1.1.2018 jsme jako první v ČR zárukou pokryli i všechny důležité CNG komponenty na vozech mladších 6ti let s nájezdem do 200.000 km, v současnosti pokrývá naše záruka i CNG součásti prakticky u všech prodávaných aut.

Souběžně s prodejem skladových vozidel v Praze se také zabýváme zakázkovým dovozem automobilů ze Švédska a to i jiných druhů pohonů než CNG. Specializujeme se zejména na nové a zánovní vozy Subaru, Mitsubishi a Volvo, ale umíme uspokojit poptávku i po jiných značkách. 

Začátkem roku 2016 jsme otevřeli CNG showroom v Hostivici u Prahy, kde nabízíme velký výběr originálních CNG vozů dovezených převážně ze Švédska.

Během roku 2018 jsme přešli na nezávislou kontrolu technického stavu našich vozů, kdy každé auto je prověřeno nezávislou autoritou a je mu vystaven protokol o skutečném stavu. Eventuální nutné opravy, které z této kontroly vyplynou, provádíme ještě před prodejem na vlastní náklady. Klient od nás vždy odjíždí s vozem, který nevyžaduje další investice a je plně připravený k provozu.

V roce 2019 jsme z důvodu velké poptávky po servisních činnostech otevřeli vlastní autoservis.

V roce 2020 jsme začali vyvíjet vlastní CNG systém pro originální CNG konverze modelů, které v současné době nenabízejí přímo automobilky. Mezi nejžádanější budou patřit např. Subaru Outback, Škoda Kodiaq a další SUV vozy s pohonem 4x4.

Podívejte se k nám z pohodlí vašeho domova, stačí kliknout na Virtuální prohlídku showroomu.