EUROCNG s.r.o.

Podívejte se na videospot o naší společnosti 

Společnost EUROCNG s.r.o. dováží osobní i lehká nákladní vozidla ze Švédska. Specializujeme se zejména na nové a zánovní vozy Subaru, Mitsubishi a Volvo, ale umíme uspokojit poptávku i po jiných značkách. 

Na našem showroomu v Hostivici (Praha-západ) nabízíme velký výběr osobních vozů i dodávek dovezených převážně ze Švédska. Jako jediní v ČR máme skladem průměrně 20 až 40 nových nebo zánovních vozů značky Subaru.

Všechna naše auta prodáváme se zárukou výrobce, popř. zárukou pro ojetá  vozidla Defend na minimálně 12 měsíců nebo 20.000 km, vždy v nejširším možném krytí dle stáří a nájezdu vozidla.

Souběžně s prodejem skladových vozidel v Praze se také zabýváme zakázkovým dovozem automobilů ze Švédska

V roce 2019 jsme z důvodu velké poptávky po servisních činnostech otevřeli vlastní autoservis. To nám mimo jiné umožňuje provádět velice důkladnou kontrolu technického stavu našich vozů. Eventuální nutné opravy, které z této kontroly vyplynou, provádíme ještě před prodejem na vlastní náklady. Klient od nás vždy odjíždí s autem, které nevyžaduje další investice a je plně připravené k provozu.

Naší specializací je dále prodej a servis osobních a lehkých užitkových vozů s pohonem na CNG již z výroby. V roce 2020 jsme začali vyvíjet vlastní CNG systém pro originální CNG konverze modelů, které v současné době nenabízejí přímo automobilky. Mezi nejžádanějšími jsou např. Subaru Outback, Subaru Forester, Suzuki S-Cross a další SUV vozy s pohonem 4x4.

Podívejte se k nám z pohodlí vašeho domova, stačí kliknout na Virtuální prohlídku showroomu.