EUROCNG s.r.o.

Společnost EUROCNG si klade za cíl podporovat rozvoj dopravy na zemní plyn a bioplyn v České republice a regionu střední Evropy.

Stlačený zemní plyn (CNG – compressed natural gas) jako palivo pro osobní vozy i nákladní a autobusovou dopravu je navýsost ekologickou, ekonomickou a v neposlední řadě i bezpečnou alternativou ke konvenčním fosilním palivům.

Na těchto stránkách najdete maximum informací o CNG a dozvíte se, jak jednoduché je pořídit si nové nebo ojeté CNG auto s originálním palivovým systémem již z výroby, který neomezuje vnitřní prostor automobilu. Dozvíte se, jak snadné je jezdit už teď levně a ekologicky na zemní plyn!

Začátkem roku 2016 jsme otevřeli CNG showroom v Hostivici u Prahy, kde nabízíme velký výběr originálních CNG vozů dovezených převážně ze Švédska.

Všechna naše auta prodáváme se zárukou pro ojetá vozidla Defend na 12 měsíců nebo 20.000 km, vždy v nejširším možném krytí dle stáří a nájezdu vozidla. Od 1.1.2018 máme jako jediní v ČR zárukou pokryté i vybrané CNG komponenty na vozech mladších 6ti let s nájezdem do 200.000 km.

Během roku 2018 jsme přešli na nezávislou kontrolu technického stavu našich vozů, kdy každé auto je prověřeno nezávislou autoritou a je mu vystaven protokol o skutečném stavu. Eventuální nutné opravy, které z této kontroly vyplynou, provádíme ještě před prodejem na vlastní náklady. Klient od nás vždy odjíždí s vozem, který nevyžaduje další investice a je plně připravený k provozu.